Pasaules Optika

https://pasaulesoptika.lv

Ballistiskās brilles

Acu aizsardzība ir būtiska ikvienam, kurš lieto šaujamieroci, sportojot vai dodoties medībās.

Visiem ieročiem ir noteikta atsitiena jauda un daudzas aktivitātes, kas saistītas ar šaušanu notiek arī tur kur vējš, saule un putekļi var ietekmēt redzes kvalitāti un komfortu.
Bises un šautenes tiek turētas uz pleca, taču pistoles ir ne vairāk kā rokas stiepiena attālumā. Tā kā šīs aktivitātes notiek tuvu sejai jums vajadzētu veikt visus iespējamos piesardzības pasākumus, lai pasargātu acis no kaitējuma.

Labai acu aizsardzībai ir liela nozīme un bieži vien organizētos pasākumos ir obligāts nosacījums dalībai tajos. Ne vienmēr tiek noteikta speciālu briļļu lietošana, bet tikai tās garantēs patiešām kvalitatīvu acu aizsardzību.

Vispārēju, konturētu, sporta briļļu lietošana ir pieļaujama gadījumos, ja jums nav nepieciešama redzes korekcija, vai ja jūs nēsājat kontaktlēcas. Tās labi piekļaujas sejas ovālam un palīdz pasargāt acis no vēja un putekļiem.

Šaušanai paredzēto briļļu forma bieži vien tiek izstrādāta ar īpaši elastīgām eņģēm, kas ļauj ietvaram locīties nesalaužot to gadījumos, ja rodas trieciens. Brilles piekļaujas galvai un ausīm izmantojot tā saucamo vada stiprinājuma veidu, lai tās stabilāk turētos uz vietas. Deguna balsts var tikt pielāgots un nomainīts kā arī atsevišķām šaušanai paredzetām brillēm ir deguna tiltiņi, kurus var pielāgot vairakās pozīcijās.