Pasaules Optika

https://pasaulesoptika.lv

Valsts apmaksātās profilaktiskās redzes pārbaudes bērniem tiek veiktas 13-24 mēnešu, 3 gadu un 6-7 gadu vecumā! Apkopojot datus par 2013. un 2014. gadu, tikai trešā daļa noteikto vecuma grupas bērnu ir bijuši uz valsts apmaksāto redzes pārbaudi! Dažādu apstākļu dēļ netiek pilnvērtīgi izmantota iespēja bērniem saņemt valsts apmaksātās profilaktiskās apskates. Dzīves steigā vizītes tiek atliktas vai aizmirstas, nesagaidot rindu pie speciālista, un visbeidzot tiek izsvītrotas no svarīgāko darbu saraksta, jo bērns taču ir vesels un gan jau būs labi tāpat. 

Vēlamies mudināt vecākus atcerēties, ka profilaktiskās redzes pārbaudes bērniem ir ļoti svarīgs izmeklējums, jo savlaicīgi neatklātas novirzes no normas var ilgtermiņā atstāt ne tikai ievērojamu ietekmi uz mazuļa redzi, bet arī kļūt par cēloni mācīšanās un uzvedības grūtībām.

Lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk bērniem veikt profilaktiskās redzes pārbaudes tuvāk savai dzīvesvietai, kā arī samazinātu rindas pie bērnu oftalmologiem, Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā vēlas izstrādāt pētījumu, kurā apkopotu informāciju par pārbaužu rezultātiem, ja tās veic optometristi (sertificēti primārās redzes aprūpes speciālisti) optikas salonā. 

Aicinām vecākus, kuru bērni ir 3 gadu vecumā vai 6-7 gadu vecumā un kas vēl nav bijuši uz obligāto profilaktisko redzes pārbaudi 2019.gada aprīlī un maijā pierakstīties uz vizīti kādā no projektā iesaistītajām "Pasaules Optika" optikām - pārbaudei jāpiesakās, zvanot pa telefonu uz salonu. Pārbaudes laikā BEZ MAKSAS tiks noteikts redzes asums, kā arī citas redzes funkcijas, rezultāti apkopoti, izanalizēti un nepieciešamības gadījumā veikta padziļināta izmeklēšana Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā.

Piesaki vizīti pie šiem redzes speciālistiem: 

Lūgums piesakoties norādīt - BĒRNA PROFILAKTISKĀ VIZĪTE.

  • Optometriste Linda Šilova, Pasaules Optika Brīvības iela 80, Rīga (piesakies zvanot 28318264)
  • Optometriste Krista Caune-Bērziņa, Pasaules Optika Kr.Barona iela 31a, Rīga (piesakies zvanot 27861042)
  • Optometriste Annija Gulbe, Vizionette t/c "Domina", Ieriķu iela 3, Rīga (piesakies zvanot 27856955)
  • Optometriste Katrīna Ulberte, Pasaules Optika t/c "Riga Plaza", Mūkusalas iela 71, Rīga (piesakies zvanot 29566486)
  • Optometriste Kristīne Muižniece, Pasaules Optika t/c "Riga Plaza", Mūkusalas iela 71, Rīga (piesakies zvanot 29566486)
  • Optometriste Jolanta Laugale, Pasaules Optika t/c "Olimpija", Āzenes iela 5, Rīga (piesakies zvanot 28371628)
  • Optometriste Elīna Vektere, Pasaules Optika t/c "Valleta", Rīgas iela 4, Valmiera (piesakies zvanot 27854006)