Pasaules Optika

https://pasaulesoptika.lv

4 ieteikumi kā izvēlēties atbilstošākās brilles

Bērnībā ikvienam no mums ir šķitis stilīgi valkāt brilles! Slepus čiepjot tās vecmāmiņai un brīnoties par to - kā gan viņa vispār kaut ko redz?!
Pieaugot mēs saprotam, ka brilles ir tik vienreizīgs aksesuārs, jo tās pauž ne tikai par jūsu nodarbošanos, bet dažkart pat iemīloto krāsu vai stilu. Izvēloties brilles mums gribas atrast ne tikai tādas, kas der, bet dažkārt pauž to, ko paši baidāmies sev atzīt. Vai korekts bankas darbinieks drīkstētu nēsāt košas brilles? Protams, ka jā! Jaunu briļļu meklējumos mēs iesakām sekot šīm vadlīnijam

Kontrasts - jūsu izvēlētā briļļu ietvara formai vajadzetu kontrstēt ar jūsu sejas pantiem. Piemēram, ja jūsu seja ir apaļīga izvēlaties kantainus briļļu ietvarus, savukart sejas formai, kas ir robusta iesakāsm to mīkstināt ar apaļas formas ietvariem.

Proprcijas - briļļu ietvaram jabūt proporcionālam attiecībā pret seju. Izvēloties saulesbrilles šo ieteikumu var neņemt vēra, jo tās bieži vien gan formas, gan izmēra ziņā pārsniedz vispārejās brilļu izmēra normas! Padomi, ko varētu attiecināt uz saulesbrillēm ne vienmēr būs ieteicami briļļu ietvaru izvēlē.

Krāsa - izvēlieties krāsu, kas atbilst jūsu sejas tonim. Melna krāsa ir lieliska izvēle, lai izceltu un pievērstu uzmanibu acīm. Brilles, kas kontrastēs ar jūsu sejas un matu krāsas nosacīti dzīvos savu neatkarīgo dzīvi neatkarīgi no jums!

Sejas forma - šeit viss vairs nav tik viegli! aviatora tipa brilles izbalansēs platu pieres daļu. Aviatora tipa brilles bez ietvara būs laba izvēle, ja vēlaties, lai seja neizskatās masīva.

Kantainam sejas ovālam piestāvēs ovālas un noapaļotas taisnstūra tipa brilles.

Šaura seja - lieli ietavari ar dekoratīvām briļļu kājiņām. Noapaļotas formas ietvari aizņems lielāku sejas laukumu izbalansējot to. Oriģināli akcenti uz briļļu kājiņām pievērsis uzmanību sāniem novēršot uzmanību no sejas centrālās daļas, padarot to platāku.

Platāka sejas apkšējā daļa - ja jums ir šāda tipa sejas ovāls, iesakam brilles, kurām ietvars nav visapkart lēcām vai īpasi izteiksmīgas kaķacs.

Plati vaigu kauli,bet šaura piere un zods, meklējiet tādus ietvarus, kuriem ir augšējā daļa ir biezāka vai tumšāka, kā arī tauriņa formas ietvarus, kuri iet virzienā uz augšu.