Pasaules Optika

https://pasaulesoptika.lv

Latvijā atvērts pirmais specializētais sporta optikas salonveikals

T/c “Olimpija” “Pasaules Optika” salonveikals turpmāk specializēsies sporta optikas tirdzniecībā, kļūstot par Pasaules Optika Sport.

Pateicoties jaunākajām modes tendencēm un tehnoloģiskajiem risinājumiem, brilles sportistiem ļauj justies brīvi, ērti un tai pat laikā izskatīties stilīgi.

“Pasaules Optika” salonveikals t/c “Olimpija” ir pirmais Baltijā, kas specializējas tieši uz optiskajām sporta brillēm. 
Nekur citur Baltijā šobrīd nav pieejams tik liels sporta briļļu un aizsargmasku piedāvājums vienuviet. Pasaules Optika Sport tas pārsniedz 300 unikālu vienību. 
Salonveikalā brilles tiks piedāvātas dažādiem sporta veidiem, piemēram, golfam, ūdenssportam, kalnu sporta veidiem, riteņbraukšanai, skriešanai, bezceļu sporta veidiem, būs iespējams pasūtīt optiskas slēpošanas maskas, kā arī būs pieejami dažādi sporta aizsargbriļļu veidi. “Pasaules Optika Sport” salonveikalā būs iespējams izvēlēties jaunākos ietvarus un ērtākās brilles, kas atbilst pasaules tendencēm un aktualitātēm.
Šī jaunā salonveikala mērķis ir nodrošināt sportistiem, sporta amatieriem un sporta mīļotājiem iespēju iegādāties augstākās kvalitātes brilles sportam, kas palīdzēs koncentrēties sportiskajai aktivitātei, neuztraucoties par redzes problēmām.

“Pasaules Optika” specializētajā salonveikalā piedāvā redzes pārbaudi uz vietas salonā, stila konsultācijas, izvēloties brilles, un īpaši apmācīts personāls palīdzēs orientēties sporta briļļu klāstā, kā arī neesam aizmirsuši par mazajiem sportistiem.